Beta version 0.1
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И Й І Ї К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Повний перелік
 
  

вивести на сторінку сортування сторінка №   з 41б арилівБ. Л.
Бабаджонян Норайрбабак
Бабак ІванБабаківка
Бабаківка.Бабаківка (хутір)
Бабан ЯрБабарика Лідія
БабачокБабельський Дмитро
Бабельський ОлексаБабенко
Бабенко АнатолійБабенко Василь
Бабенко ВіраБабенко Іван
Бабенко М.Бабенко Олексій
Бабенко ЯківБабенкова Оришка
БабехиБабин
Бабин СереднійБабин Яр
БабиноБабин-Середній
Бабин-Середній селоБабинці
БабичБабич Олексій
Бабич СергійБабичев П.І.
Бабичев П.І.Бабичі
Бабич.СБабій
Бабій ВасильБабій О.
Бабій ОлесьБабій С.
Бабій Сава ОлександровичБабій Тамара
Бабіна Параскевія ІгнатівнаБабінчик
бабка ІванБабкін
Бабкіна РаїсаБабухін
БабчеБабченко Олена Антонівна
Баб'юк Анастасія МихайлівнаБаб'юк Іван
Бабяк ВолодимирБаб'як Іван
Бабяк СтепанБаб'як Теодор
БаваріяБавид
 Новини
Як УПА воювали з нацистами: опублікували документи спецслужб
До річниці першого бою УПА — бою з нацистами — у вільний доступ виклали колекцію документів. 61 документ відображає збройне та інформаційне протистояння між німецькими окупантами т
Член ОУН, в’язень ГУЛАГу — 30 документів КГБ про боротьбу Святослава Караванського доступні онлайн
Центр досліджень визвольного руху публікує в Електронному архіві українського визвольного руху колекцію документів КГБ про життя й боротьбу визначного дисидента Святослава Караванс

підтримайте нас

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Нові надходження
Специальное сообщение. Повідомлення про деякі передачі зарубіжних радіостанцій. Від 1 вересня 1968 року.
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення щодо змісту деяких передач закордонних радіостанцій, зафіксованих органами КДБ.
Информационное сообщение. Повідомлення про реакцію населення на результати радянсько-чехословацьких переговорів. Від 1 версня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про реакцію населення УРСР на результати радянсько-чехословацьких переговорів.
Информационное сообщение. Повідомлення про реакцію населення ЧССР на серпневі події. Від 25 грудня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про реакцію населення Чехословаччини на події серпня 1968 року.
Специальное сообщение.Повідомлення про зустріч працівників органів держбезпеки ЧССР і УРСР. Від 25 грудня 1968 року.
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про інформацію від працівника органів держбезпеки Чехословаччини Смутного.
Информационное сообщение. Повідомлення про зустріч працівників органів держбезпеки ЧССР і УРСР. Від 16 грудня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про зустріч начальника 5-го відділення УКДБ по Закарпатській області полковника Майорчука із начальником окружного відділу де
Информационное сообщение. Повідомлення про перебування іноземців в Україні. Від 16 грудня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про перебування іноземців в Україні, та їх діяльність.
Информационное сообщение. Повідомлення про лист із Норвегії в Україну. Від 4 грудня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про лист із Норвегії в адрес Донецького політихнічого інститута і Краматорського індустріального інститута (Україна). Лист був
Информационное сообщение. Повідомлення про зустріч працівників органів держбезпеки ЧССР і УРСР. Від 21 листопада 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про зустріч працівників органів держбезпеки МВС ЧССР із начальноком відділу УКДБ УРСР Закарпатської області.
Повідомлення про самоспалення Макуха. Від 14 листопада 1968 року.
Повідомлення про самоспалення Макуха та його смерть 6 листопада 1968 року.
Виступу першого секретаря ЦК КП Словаччини. Переклад із словацької.
Переклад із словацької мови виступ першого секретаря ЦК КП Словаччини тов Гусака 24.10.1968 р.
О смысле и задачах идеологической работы в современной обстановке. Переклад із словацького.
Про сенс і завданнях ідеологічної роботи в сучасній обстановці. Документ про ідеологічну роботу в Чехословаччині.
Информационное сообщение. Повідомлення про передачу двох документів від компартійних праціників Словаччини. Від 13 листопада 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про передачу двох документів від компартійних праціників Словаччини. Перший документ: "Про сенс і задачі ідеологічної роботи в
Информационное сообщение. Повідомлення про зустріч працівника органів держбезпеки ЧССР із праціником УКДБ УРСР. Від 11 листопада 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про зустріч працівника органів держбезпеки ЧССР із праціником УКДБ УРСР. Під час розмови працівник держбезпеки ЧССР, розповід
Информационное сообщение. Повідомлення про зустріч працівників органів держбезпеки ЧССР і СРСР. Від 11 листопада 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про зустріч працівників органів держбезпеки ЧССР і СРСР. Працівники держбезпеки ЧССР розповіли про ситуацію в Чехословаччині.
Информационное сообщение. Повідомлення про ситуацію в компартії Чехословаччини. Від 9 листопада 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про перебування в м. Рахів Закарпатської області на честь 51 річниці революції делегації від Свидниковського округу Східнослов
Специальное сообщение о встрече представителей КГБ при СМ СССР с руководящими работникими МВД ЧССР. Від 6 листопада 1968 року.
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. Спеціальне повідомлення про зустріч представників КДБ при РМ СРСР із керівними особами з МВС Чехословаччини. Розмова йшла про ситуацію в Чехо
Информационное сообщение. Повідомлення про внутрішньополітичне життя в Чехословаччині. Від 30 жовтня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про продовження вибіркового контролю кореспонденції радянських військових, що поступають з Чехословаччини. На сонові даних ли
Информационное сообщение. Повідомлення про внутрішньополітичне життя в Чехословаччині. Від 28 жовтня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про внутрішньополітичне життя в Чехословаччині, зроблена на основі вибіркового контроля кореспонденції радянських військових,
Информационное сообщение. Повідомлення про вилучення чехословацькими митниками у радянських провідників книги "События в ЧССР". Від 25 жовтня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про те, що на станції Чиєрна-над-Тісоу чехословацькими митниками у радянських провідників була вилучена книги "События в ЧСС
Информационное сообщение. Повідомлення про ставлення поляків до СРСР. Від 23 жовтня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про ставлення поляків до СРСР на основі даних агента, який повернувся із Польщі.
Информационное сообщение. Повідомлення про антирадянський лист. Від 22 жовтня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про виявлення антирадянського листа, який був направлений в адрес чехословацького посольства в Москві.
Информационное сообщение. Повідомлення про події в Чехословаччині і на Заході. Від 16 жовтня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про те, що в Чехословаччині поширюється рух за "робочу суботу" на підтримку Дубчека. А в церквах іде служба божа за здоровя Ду
Повідомлення про конфлікт між радянськими офіцерами з одного боку і прикордонникими, на пропускному пункті Чоп. Від 16 жовтня 1968 року.
Повідомлення про конфлікт між радянськими офіцерами з одного боку і прикордонникими, на пропускному пункті Чоп. В результаті конфлікту один офіцер отримав вогнепальне поранений, вс
Информационное сообщение. Повідомлення про надсилання листів із ЧССР в Україну, в листах засуджується заходи краї Варшавського договору відносно Чехословаччини. Від 16 жовтня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про надсилання листів із ЧССР в адрес громадських, культурних, наукових організацій і підприємств Україну, а також приватним о
Информационное сообщение. Повідомлення про дискусію членів КП Австрії у зв'язку із подіями в Чехословаччині. Від 10 жовтня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про дискусію членів Комуністичної партії Австрії у зв'язку із введенням військ країн Варшавського договору в Чехословаччину.
Информационное сообщение. Повідомлення про зустріч працівників держбезпеки СРСР і Чехословаччини. Від 10 жовтня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про зустріч працівників держбезпеки СРСР і Чехословаччини у справі оперативних питань, що становлять взаємний інтерес.
Информационное сообщение. Повідомлення про настрої комуністів Франції та Італії у зв'язку з введенням військ в Чехословаччину. Від 7 жовтня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про настрої комуністів Франції та Італії у зв'язку з введенням військ країн Варшавського договору в Чехословаччину.
Информационное сообщение. Повідомлення про дії угорських військ в ЧССР, а також про події в самій республіці. Від 13 вересня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про роззброєння угорськими військами чехословацьких прикордонників, міліціонерів і працівників органів держбезпеки, та інші по
Информационное сообщение. Повідомлення про розмову радянських політпрацівників із прокурором Кошицького района і слідчим цієї ж прокуратури. Від 13 вересня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про розмову радянських політпрацівників із прокурором Кошицького района Кубенець Йосифом і слідчим цієї ж прокуратури Бандуров
Информационное сообщение. Повідомлення про аналіз матеріалів, які поступили в КДБ, в якій висвітлено реакції громадян республіки, а також іноземців на подіїв Чехословаччині. Від 12 вересня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про аналаз інформації, що поступила в КДБ за період з 21.08. по 7. 09.1968 р., в якій висвітлено реакцію різних груп населення
Специальное сообщение. Повідомлення про телефонну розмову між конулом ЧССР в м. Києві та завідуючим відділом Інститута історії АН УРСР. Від 6 вересня 1968 року.
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про телефонну розмову між конулом ЧССР в м. Києві Гораком Ю. та завідуючим відділом Інститута історії АН УРСР Клоковим В. І.
Информационное сообщение. Повідомлення про реакцію населення республіки на події в ЧССР. Від 5 вересня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про реакцію населення УРСР на події в Чехословаччині.
Информационное сообщение. Повідомлення про з'їзд КПС в Братиславі. Від 4 вересня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Інформація про з'їзд КПС в Братиславі, яку працівники КДБ отримали від начальника станції Чиєрна-над-Тісоу Дудінського.
Информационное сообщение. Повідомлення щодо реакцію населення на Комюніке про результати радянсько-чехословацьких переговорів. Від 4 версня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення щодо реакцію населення УРСР на Комюніке про результати радянсько-чехословацьких переговорів.
Специальное сообщение. Повідомлення про перебування в Україні офіцера органів держбезпеки МВС ЧССР. Від 3 вересня 1968 року.
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про перебування в Україні офіцера органів держбезпеки МВС ЧССР Зейкан Я. П., який висловлював своє ставлення до уряду Чехословач
Информационное сообщение. Повідомлення КДБ про негативну реакцію на події в ЧССР. Від 3 вересня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення КДБ про негативну реакцію українських націоналістів на події в Чехословаччині.
Специальное сообщение. Повідомлення про деякі передачі зарубіжних радіостанцій. Від 3 вересня 1968 року.
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення щодо змісту деяких передач закордонних радіостанцій, зафіксованих органами КДБ.
Информационное сообщение. Повідомлення про ситуацію в Чехословаччині. Від 3 вересня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про ситуацію в Чехословаччині отриману від Чехословацьких працівників держбезпеки.
Информационное сообщение. Повідомлення про реагування іноземних громадян на події в Чехословаччині.
Повідомлення про реакцію іноземних громадян, що тимчасово знаходяться на території УРСР, на події у Чехословаччині.
Повідомлення про заправку літаків бензином замість керосину. Від 3 вересня 1968 року.
Повідомлення про те, що два літака в Донецькому аеропорту, були випадково заправлені бензином замість керосину.
Информационное сообщение. Повідомленн про посилення корноду з румунського боку. Від 1 вересня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про заходи румунської влади по посиленню з їх сторони охорони румунського кордону.
Информационное сообщение. Повідомлення про внутрішньополітичне становище та настрої частини населення Польщі. Від 31 серпня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про внутрішньополітичне становище та настрої певної частини населення Польщі зі слів деяких громадян УРСР, що відвідали Польщу
Информационное сообщение. Повідомлення про перебування в УРСР голови правління Товариства об'єднаних українців Канади та членів правління цієї органызації. Від 31 серпня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення щодо перебування в УРСР голови правління Товариства об'єднаних українців Канади (ТОУК) Гарасима В., та членів правління цієї
Специальное сообщение. Повідомлення про посилення прикордонного контролю з боку Румунії. Від 31 серпня 1968 року.
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення щодо посилення прикордонного контролю з боку Румунії на кордоні по річці Дунай.
Информационное сообщение. Повідомлення про реакцію населення на радянсько-чехословацькі переговори. Від 31 серпня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення щодо схвалення громадськустю результатів переговорів між СРСР та Чехословаччиною в Москві.
Специальное сообщение. Повідомлення про закордонні радіопередачі. Від 31 серпня 1968 року.
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення щодо змісту деяких передач закордонних радіостанцій, зафіксованих органами КДБ.
Специальное сообщение. Повідомлення про радіопередачі в Чехословаччині. Від 31 серпня 1968 року.
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення щодо змісту деяких передач радіостанцій ЧССР, зафіксованих органами КДБ.
Информационное сообщение. Повідомлення про реакцію наслення на радянсько-чехословацькі переговори. Від 31 серпня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення щодо схвалення громадськістю результатів переговорів між СРСР та Чехословаччиною.
Информационное сообщение. Повідомлення про іноземців, та закордонну розвід агентуру. Від 31 серпня 1968 року.
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про іноземних туристів в УРСР та закордонну розвідувальну агентуру.
Докладная записка. Повідомлення про анонімний ждокумент антирадянського змісту. Від 30 серпня 1968 року.
Доповідна записка. Нікітченко В. Повідомлення щодо виявлення анонімного листа антирадянського змісту на адресу редакції газети "Радянська Україна" Тернопільської області.