Beta version 0.1

Антиоунівські рукописні німецькі листівки та машинописний документ про поділ України та Польщі

Зміст документа: 
Зміст рукописних документів: Німецька листівка, що звинувачує більшовиків та членів ОУН в однакових злочинах проти українського народу. Антиоунівська листівка, що закликає полювати проти членів ОУН, оскільки керівництво ОУН - євреї. Зміст машинописного документу: поділ України між Польщею, УРСР, Румунією та Чехословаччиною. Про становище українців в УРСР. Про умови декларації згідно з якою українці, мешканці окупованих Польщею, Румунією та Чехословаччиною українських територій до 1939 р. не є після 1945 р. громадянами УРСР, а на них розповсюджується статус репатріантів із правом виїзду з УРСР. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 більшовики, євреї, Лондон, Німеччина, ОУН, Рукописні документи: Галичина, Румуня, українці, УРСР, Чехословаччина 
Спосіб відтворення:
  рукопис машинопис 
Тип документа:
  пропагандивний документ 
Мова документа:
  Французька; 
Крайні дати:
 
Примітки:
рукописна копія документів acdvr-9-55-012.pdf та acdvr-9-55-013.pdf машинописний документ - перекреслена чернетка із текстом не пов'язаним із іншими документами. 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11014/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 9.Т. 55.
Розділи:
 7.2. Нацистська Німеччина
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар