Beta version 0.1

Програма вишколу СБ

Зміст документа: 
А. І-й ступінь (для низового членства до районів включено); вишкільні матеріали до програми 1-го ступеня; практична заправа до програми 1-го ступеня; Б. ІІ-й ступінь (для нижчого провідного членства): І про болшевицьку поліцію і її роботу, ІІ інформативна робота, ІІІ розроблювальна робота, IV арештування, V процес допиту, VI списування протоколу і студії психіки, VII закінчення слідства, VIII основи психології і логіки; вишкішльні матеріали до програми ІІ-го ступеня; практична заправа; В. Третій ступінь (для середнього провідного членства) 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
ОУН, СБ ОУН 
Дата створення:
вересень 1950  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 більшовики, вишкіл, вишкіл, ГПУ, МВД, МГБ, НКВД, НКГБ, ОГПУ, СБ, СССР, Чека, ЧК 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11076/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 376.Т. 50.
Розділи:
 4.2.4. Вишкільні матеріали ОУН (б), 4.2.7. Служба безпеки ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар