Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення Управління КДБ УРСР по Харківській області до Харківського обкому КПУ від 19.10.1989 р. "О некоторых новых элементах в тактике представителей “Украинского Хельсинского союза” (УХС)"

Зміст документа: 
Інформація про діяльність активістів Української гельсінської спілки у Харкові, зокрема Сапеляка С.Є. 
Автори:
 Гібадулов М. Г.  
Організація-видавник:
УКДБ 
Дата створення:
19.10.1989  
Місце створення:
 Харків  
Ключові слова:
 Гібадулов М.Г., ГібадуловМ.Г., КПУ, Сапеляк С.Є., Сапеляк С.Є., Спілка української молоді, УКДБ, Українська гельсінська спілка, УРСР, Харків, ,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1937 — 19.10.1989 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11219/
Архіви та колекції:
 АУСБУ (Харків)Ф. 8.Спр. 3278.
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар