Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення КДБ УРСР до ЦК КПУ від 22.12.1987 р. "О локализации антиобщественной деятельности Черновола и его сообщников"

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення про спроби локалізації діяльності Чорновола В. від Комітету державної безпеки УРСР, перешкоджання його публікаціям та контроль над подальшою роботою 
Автори:
 Голушко М.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
22.12.1987  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Вільна Україна", "ВільнаУкраїна", гласність, Горбач Г., ГорбачГ., Горинь М., демократизація, КДБ, Львів, "Львівська правда", "Львівськаправда", "Український вісник", "Український вісник", УРСР, ЦК КПУ, ЦККПУ, Чорновіл В., Щербицький В.В., Щербицький В.В., ,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
10.12.1987 — 22.12.1987 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11228/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 4.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар