Beta version 0.1

Доповідна записка до засідання колегії КДБ УРСР від 16.08.1989 р. "Особенности общественно-политической и оперативной обстановки и задачи органов КГБ республики в современных условиях"

Зміст документа: 
Інформація щодо суспільно-політичних процесів в УРСР, активізації діяльності громадських організацій, Народного руху України за перебудову, загострення міжнаціонального питання; сформовані завдання для органів КДБ з метою стабілізації ситуації 
Автори:
 невідомо  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
16.08.1989  
Місце створення:
 безмісця  
Ключові слова:
 КДБ, міжнаціональні відносини, міжнаціональнівідносини, Народний рух України за перебудову, перебудова, самодіяльні угруповання, страйк шахтарів, страйк шахтарів, УРСР, ,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1939 — 16.08.1989 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11275/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 9.Спр. 452.
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.1. Рух за відновлення Церкви (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар