Beta version 0.1

Учебные материалы ОУН об конспирации в организационной работе от 26.05.1948 года(переклад)

Зміст документа: 
Пушкин. Вишкільні матеріали ОУН про конспірацію в організаційній роботі від 26.05.1948 року. Пушкин. У документі йдеться про членство у ОУН, псевдоніми оунівців, роботу в гілках ОУН, ведення переписки між оунівцями, організація зустрічей, розмови як із членами організації так і іншими людьми, зв'язок між між членами ОУН, бункери - їх види та організацію, місця постою, фінанси організації, роботу СБ та міри покарання членів організації. Відповідно, до усіх із пунктів даються організаційні рекомендації. 
Автори:
 Пушкин  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
26.05.1948  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 бункер, вишкільні матеріали, конспірація, МГБ, МГБ УССР, ОУН, Пушкин, СБ, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11744/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 17.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 4.2.4. Вишкільні матеріали ОУН (б), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар