Beta version 0.1

Письмо к руководителю краевого "провода" ОУН "Запад-Карпаты" - "Шелесту" об большевицкой деятельности в Дрогобицкой области от 30.09.1948 года (переклад)

Зміст документа: 
Лист до керівника крайового "проводу" ОУН "Захід-Карпати" - "Шелеста" про більшовицьку діяльність в Дрогобицькій області від 30.09.1948 року. Бездетко. У листі йдеться про колективізацію на селі та у колгоспах, боротьбу з куркулями у Дрогобицькій області більшовиками, про роботу СБ, про імовірну підготовку війни з боку СРСР та підготовку виселення українців в Сибір, заміну керівного складу на місцях більшовиками, переселення вчителів із східних регіонів в Україну, боротьбу більшовиків із повстанцями станом на 1948 тощо. 
Автори:
 Бездетко  
Організація-видавник:
УМГБ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бездетко, Дрогобицьк область, лист, МВД, ОУН, "провід", Станіславська область, УМГБ, УПА, УПА - "Захід-Карпати", "Шелест" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  кореспонденція 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1920 — 1949 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11842/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 18.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 4.2.5. Документи територіальних структур ОУН (б), 4.7. Особисті документи та кореспонденція учасників визвольного руху
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар