Beta version 0.1

Письмо от "Владана" к руководителю краевого "провода" ОУН "Запад-Карпаты" - "Шелесту" об деятельности и потерях ОУН в Скниловском и Славском районах от 25 апреля 1947 года (переклад)

Зміст документа: 
Лист від "Владана" до керівника крайового "проводу" ОУН "Захід-Карпати" - "Шелеста" про діяльність та втрати ОУН у Скнилівському та Славському районах від 25 квітня 1947 року. Бездетко. У листі подається інформація ,що більшовицьких облав на оунівців, зміну тактики боротьби органами радянської влади та кадрові втрати ОУН після зими 1947. Також, йде мова про пропагандистську діяльність "Владана" та до листа додається ряд брошур різного змісту, також, розповідається про зустріч "Владана" із однією сільською вчителькою. 
Автори:
 Бездетко  
Організація-видавник:
УМГБ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бездетко, "Владан", "Грузин", Дрогобич, лист, МВД, НКВД, ОУН, "провід", пропаганда, референтура, Самбір (місто), СССР, Станіславська область, УМГБ, УПА, УПА - "Захід-Карпати", "Шелест" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  кореспонденція 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
25.04.1947 — 14.04.1949 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11844/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 18.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 4.2.5. Документи територіальних структур ОУН (б), 4.7. Особисті документи та кореспонденція учасників визвольного руху
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар