Beta version 0.1

Декларация Руководства организации украинских националистов после окончания второй мировой войны в Европе (переклад).

Зміст документа: 
"Декларація Проводу Організації Українських Націоналістів після закінчення другої світової війни в Європі". Зміст: І. Наші ідейно-політичні основи. ІІ. Підсумки другої европейської імперіалістичної війни. ІІІ. Імперіялістичне обличчя СССР. ІУ. Англійсько-совєтські суперечності. У. Фронт поневолених і загрожених народів. УІ. Становище на Україні. УІІ. Україна на міжнародній конференції. УІІІ. У відповідь на большевицькі звернення. ІХ. Що далі? 
Автори:
 Пушкин  
Організація-видавник:
УВВ НКВД УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Декларація, міжнародна конференція в Сан-Франциско, ОУН, Провід ОУН, стратегія і тактика визвольної боротьби, Українська Самостійна Соборна Держава, Фронт поневолених народів 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1939 — 1945 
Примітки:
1) Дата створення декларації - травень 1945 р. 2) Переклад документу hdasbu-13-372-13-020 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11992/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 13.
Розділи:
 3.5.1. Програмно-ідеологічні документи ОУН
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар