Beta version 0.1

Видання "Бюро Інформації Української Головної Визвольної Ради (УГВР)", випуск № 1з публікацією офіційної частини журналу "Самостійність", № 2.

Зміст документа: 
Повідомлення "Від Бюра Інформації УГВР" від 20 квітня 1948 р. про зміст 2-го номеру журналу "Самостійність". Постанова УГВР від 30 травня 1947 р. про надання нагород та відзначення УПА. Постанова УГВР від 30 травня 1947 р. про нагородження Хрестами Заслуги учасників революційного підпілля і про підвищення у військових ступенях вояків УПА. Постанова УГВР від 30 травня 1947 р. про визнання 14 жовтня 1942 р. днем створення УПА та про встановлення цього дня святковим. Постанова УГВР від 25 08. 1947 р. про нагородження Хрестами Заслуги вояків УПА та учасників національно-визвольної революційної боротьби.Постанова УГВР від 5 грудня 1947 р. про нагородження Хрестами Заслуги учасників революційного підпілля і про підвищення у військових ступенях вояків УПА. Святочний наказ Головного Командира УПА від 14 жовтня 1947 р. з нагоди 5-ї річниці створення УПА. Заява Головного Командування УПА від 25 вересня 1947 р. у зв'язку з запереченням українських емігрантських груп права УГВР виступати як Найвище Політичне Представництво і Керівництво українського визвольного самостійницького руху та організуючої ролі ОУН у створенні УПА. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Бюро інформації УГВР 
Дата створення:
квітень 1948  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Бюро Інформації УГВР", видання, Головний командир УПА, журнал "Самостійність", МЗД, нагорода "Хрест Заслуги", ОУН, Постанови УГВР, "Самостійність", УГВР, українська національно-визвольна революційна боротьба, УПА, учасники революційного підпілля, Хрест заслуги, Шухевич Роман - "Тарас Чупринка", Шухевич Роман - "Тарас Чупринка" 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1942 — 1948 
Примітки:
3-й, останній, аркуш документу є одночасно 1-м для наступного. 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11996/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 13.
Розділи:
 4.5.3.1. «Бюро інформації Української головної визвольної ради»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар