Beta version 0.1

Обзор изъятых оуновских документов, агентурных материалов и показаний захваченных бандглаварей , характеризующих приемы вражеской работы остатков подполья ОУН от декабря 1950 года

Зміст документа: 
Огляд вилучених оунівських документів, агентурних матеріалів і свідчень захоплених бандголів, що характеризують прийоми ворожої роботи залишків підпілля ОУН від грудня 1950 року. Сараєв. У документі йдеться про основні цілі ОУН від 1949 (збереження кадрів, вербування молоді, вплив ОУН на СУЗ). Для підтвердження даних завдань органами МГБ наводяться фрагменти оунівських документів 1949-1950. 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Дажбог", МГБ, МГБ УССР, огляд, "Олег", ОУН, ПЗУЗ, Сараєв, СУЗ, УССР, "Харків" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1949 — грудень 1950 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/15613/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 27.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар