Beta version 0.1

Список колишніх військовослужбовців та спеціалістів засуджених Особливою Трійкою УНКВС по Вінницькій області за 1938 р.

Зміст документа: 
Список колишніх військовослужбовців та спеціалістів засуджених Особливою Трійкою УНКВС по Вінницькій області за 1938 р. складений начальником 1-го Спецвідділу УНКВС по Вінницькій області молодшим лейтенантом державної безпеки Перепеляком 31.07.1940 р. 
Автори:
 Перепеляк  
Організація-видавник:
1-й Спецвідділ УНКВС по Вінницькій області 
Дата створення:
31.07.1940  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Александров, Алєксєєв, Антоненко Ф.Е., Арабський В.К., Артемчук, Бакунчик, Бардадим, Березовський О.Т., Березянський А.Д., Боть, Брацлав, Буєць, Вайсберг, Вансович-Галенко Д.І., Ващенко, Вединський С.Х., Вишневський Ф.Г., Вінницька область, Войтов, Вощила Б.А., Врублевський К. С., Вурсаленко, Вяткін, Гейбович В.Й., Гейфен, Глусский, Глущенко, Голенко, Голов, Гольдштейн, Грек М.П., Григоришин, Григорьєвський В.К., Гриневич Г.С., Гута Ф.Р., Данилейко, Данишевський П.Г., Демський Ф.В., Дмитрієвський, Жмеринка, Залеський К.І., Землянухін А.І., Зігмунтовач А.І., Злотін, Калинів, Квицінський С.К., Клебс В.С., Климчук В.П., Коломийченко, Коломієць М.С., Комсомольск, Конце В.Д., Корабльов, Корнелецький В.В, Костенко Ф.М., Кружевицький В.А., Кучер Г.С., Лазуренко, Левінзон, Лещинський, Литвак, Макаржец Б.А., Малянчук, Малярчук, Манілов І.Ф., Маркевич К.М., Мартенчук, Мартинюк, Менченко Д.М., Михальський І.Й., Міщенко, Могилів-Подільський, Молодецький Д.П., Мулявко Г.В., Назаренко, Науменкл, Недзв'ядовський М.І., Немирів, НКВС, Новицький І.Д., Ойхенбаум, Ольховський С.М., Оствальд К.І., Островський, Павельковський С.А., Панайоти Д.Х., Пашкевич Г.І., Перепеляк, Піпіков, Пловецький В.Л., Побережець Сорикрко, Поздняков, Полхофський М.П., Пономарчук Г.Р., Похилько Ф.М., Прозоров, Рассій, Ратманський, Ратушний А.Д., Рауш І.Г., Реддер, Рець, Решетило, Рожанський С.В., Рудинський, Савчук, Садилик К.В., Седлецький Г.М., Серватинський Ф.Й., Сидоренко, Сікорський М.В., Скоробогатов, Скороход, Словацький К.Ф., Соколов, Солецький Б.С., Столяр, Столяр І.П., Татарчук, Терлецький Н.М., Тернівський, Теуш, Трач С.І., Тульчин, Ульман Е.К., Унгурлян Ф.А., УРСР, Фрідман, Фукс, Халімонов, Чалков, Шабунін, Шершур, Шигорин, Ширін, Штаубер В.Я., Щедро, Юзефович Е.Й., Яйзенкон І.З., Якобсон, Якубик О.В., Ярошевський М.І., Яцунський 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційний документ 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
20.09.1938 — 31.07.1940 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/15748/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 5.Спр. 66927.Т. 5.
Розділи:
 Карателі та жертви — документи про "Великий терор" з Архіву СБУ, 7.3.5. Великий терор
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар