Beta version 0.1

Вісник Республіканського Страйкового Комітету

Зміст документа: 
У Віснику міститься одна стаття присвячена голодуванню студентів 17 жовтня 1990 р. та їхні вимоги, а також зверненя до всіх демократичних організацій та їх учасників для припинення бездіяльності щодо питання вимог та голодування студенства 
Автори:
 без автора, Зеленська К., Антонюк Г.   
Організація-видавник:
НРУ, Ресрубліканський Страйковий Комітет 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Вінниця, голодування, Драч І., з'їзд, Килинич В., Кирилович В., комісії Верховної Ради УРСР, комсомол, маніпуляція, Матвієнко А., молодіжні організації, Народні депутати, Павличенко В., резолюція, рух, Союз Українського Студенства, СРСР, студенти, Суми, Тернопіль, Черняк В., Юрченко Л. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
18.04.1990 — 17.10.1990 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/17116/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 5.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар