Beta version 0.1

Газета "Гідність" Ч. 1 від 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються статті про діяльність та новини соціал-демократів на території СССР, новини на території Волині, стаття депутата Верховної Ради СССР Станіслава Селезньова про політичне становище СССР, стаття про витоки української мови, стаття про пропаганду в СССР. 
Автори:
 Сидорук Іван, без автора   
Організація-видавник:
Волинська організація Соціал-демократичної партії України, невідомо 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Луцьк, Івано-Франківськ  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Верховна Рада СССР, видання, Волинська організація Соціал-демократичної партії України, Волинь, газета, Галичина, "Гідність", Декларація, депутат, конституція, Луцьк, Львів, мова, пропаганда, "Самвидав", СДПУ, Селезньов Станіслав, Сидорук Іван, СРСР, СССР, СССР, Україна, УРСР, УРСР 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1073 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/17175/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 8.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар