Beta version 0.1

Видання Інформаційного центру руху "Експрес-Новини" (№37)

Зміст документа: 
У документі опублікованні наступні статті : "Про Львівщину зблизька";"Багатопартійна Львівщина";Ухвали Львівської обласної Ради Народних Депутатів; про події на Київщині,на Херсонщині,у Києві. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Інформаційний центр РУХу 
Дата створення:
червень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 багатопартійність, Гук Л., Донецьк, Експрес новини, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Київщина, Луцьк, Львівщина, Пилипча (село), Президія, резолюція, Рівне, ухвала, Херсонщина, Хмельницький, Шаромигов Олег, 1990 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
червень 1990 — червень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/17324/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар