Beta version 0.1

Анкета репресованих сім'ї Деркач, Харитонова Валентина, Захарко Марії, Плаксій Тетяни з 1950 та 1983-1955 ,1956 та 1984 років в місті Копиченці Тернопільської області, поселенні Явас Мордовської АССР, місті Ухта Коммі АССР, Казахській ССР та Хабаровс

Зміст документа: 
Анкета репресованих сім'ї Деркач, Харитонова Валентина, Захарко Марії, Плаксій Тетяни з 1950 та 1983-1955 ,1956 та 1984 років в місті Копиченці Тернопільської області, поселенні Явас Мордовської АССР, місті Ухта Коммі АССР, Казахській ССР та Хабаровському краї. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 анкета репресованого, арешт, Деркач Анастасія, Деркач Володимир, Деркач Микола, Деркач Ярослава, Жовква, Захарко Марія, Казахська АССР, Коммі АССР, Копиченці, Львів, Львівська область, "Меморіал", Мордовська АССР, Плаксій Тетяна, репресії, СССР, Тернопільська область, Ухта, Хабаровський край, Харитонов Валентин, Явас 
Спосіб відтворення:
  машинопис рукопис 
Тип документа:
  особисті документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1989 — 11.11.1987 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/19981/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 22.
Розділи:
 7.3.7. Депортації та виселення
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар