Beta version 0.1

Анкета репресованої Гончар-Бакай Уляни Василівни з 02.01.1946-05.10.1954 року в Донбаських таборах, селищах Щербяков та Абакумово Ярославської області та місті Інта Коммі АССР

Зміст документа: 
Анкета репресованої Гончар-Бакай Уляни Василівни з 02.01.1946-05.10.1954 року в Донбаських таборах, селищах Щербяков та Абакумово Ярославської області та місті Інта Коммі АССР. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Гарештовець Рівненська області  
Ключові слова:
 Абакумово, анкета репресованого, арешт, Гарештовець, Гончар-Бакай Уляна Василівна, Донбас, Інта, Коммі АССР, "Меморіал", репресії, Рівненська область, СССР, табір, Червоноград, Щербяков, Ярославська область 
Спосіб відтворення:
  рукопис машинопис 
Тип документа:
  особисті документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
03.09.1925 — 05.10.1954 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/20495/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 4.
Розділи:
 7.3.11. Реабілітація жертв репресій тоталітарних режимів
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар