Beta version 0.1

Анкета репресованого Гарбарчука Михайла Яковича з 1945-24.04.1954 року в Колимі, Усть-Нері ,Хеті, Магадані, Ягодному, Якутії, Батичаї, Еге-Хая та Далекому Сході

Зміст документа: 
Анкета репресованого Гарбарчука Михайла Яковича з 1945-24.04.1954 року в Колимі, Усть-Нері ,Хеті, Магадані, Ягодному, Якутії, Батичаї, Еге-Хая та Далекому Сході. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Ковель Волинська область  
Ключові слова:
 анкета репресованого, арешт, Батичай, Волинська область, Гарбарчук Михайло Якович, Далекий Схід, Еге-Хая, Ковель, Колима, Магадан, "Меморіал", репресії, СССР, Усть-Нера, Хета, Червоноград, Ягодне, Якутія 
Спосіб відтворення:
  рукопис машинопис 
Тип документа:
  особисті документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1926 — 24.04.1954 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/20501/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 4.
Розділи:
 7.3.11. Реабілітація жертв репресій тоталітарних режимів
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар