Beta version 0.1

Часопис для української молоді "Вогні" Ч.9-10 від вересня-жовтня 1937 р.

Зміст документа: 
1. Ідея служби Батьківщині в УП. 2. Вражіння з одної подорожі. 3. Японія проти Росії. 4. Ідеольогічні змагання посеред польської молоді. 5. Терновий спорт. 6. Роля психотехніки у професійному порадництві. 7. Рільництво й майбутня війна. 8. За властиві назви. 9. З нашого життя. 10. Від адміністрації "Вогнів". 11. Пресфонд "Вогнів" 
Автори:
 Олесницький Роман  
Організація-видавник:
Друкарня Наукового товариства імені Шевченка 
Дата створення:
жовтень 1937  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Беч Любомир-Зенон, "Вогні", Гладкий Ярослав - "Яро", журнал, Левицький Северин - "Шерш", Олесницький Роман, Пласт, Путник Т., Сніжик Ст., Спорт 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/21650/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"В"1936-1937 рік
Розділи:
 Часопис для української молоді "Вогні", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій, 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар