Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 13 августа 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту обвинуваченого Галаса Василя Михайловича від 13 серпня 1953 року. У документі викладена коротка біографія, вступ та діяльність "Ульяна" в ОУН на різних посадах (комендант СБ, референт пропаганди, керівник окружного "проводу" ОУН). До цієї діяльності входили : набір кадрів в ОУН, проведення курсів із керівниками районних "проводів", де знайомив їх із тактикою ведення боротьби ОУН із радянською владою, винесення смертних кар за підозру у співпраці із органами МГБ. Також, йде мова про розстріл радянських громадян на території ПЗУЗ. Бігло описується діяльність "Степана" та "Байди", як зв'язкових між Галаса Василем та "Ульяном". 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 "Байда", "бригада", Галаса Василь Михайлович, допит, Київ, Маєвський, Маєвський Анатолій Васильович, МВД, МВД УССР, МГБ, ОУН, ПЗУЗ, Познань, Польща, протокол, протокол допиту, Рівненська область, СБ, "Степан", "Ульян", "Ульян" - Маєвський Анатолій Васильович, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1915 — 1950 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/21786/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар