Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Кирилюк Алексея Савковича об его деятельности в СБ

Зміст документа: 
Протокол допиту звинувачуваного Кирилюка Олексія Савковича про його діяльність в СБ. Вайсберг. Ільяш. У документі йдеться про обставини вступу Кирилюка Олексія ОУН, його діяльність у СБ із 1943 (йдеться про розстріли українського населення Кирилюком та його бойовиками), про діяльність боївки Кирилюка на час його хвороби до березня 1944 та його арешт у травні 1944. 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
УКГБ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Вайсберг, "Гамалія", допит, Ільяш, Капріловка, Кирилюк Олексій Савкович, Кирилюк Олексій Савкович - "Гамалія", НКВД, НКВД УССР, ОУН, протокол, Рівне, СБ, СССР, УКГБ, УПА, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1924 — травень 1944 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/22116/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 20.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар