Beta version 0.1

Дело № 102 с меморандумом украинцев к генеральному губернатору Гансу Франку в Кракове 17 ноября 1939 года (переклад з німецької)

Зміст документа: 
Справа № 102 з меморандумом українців до генерал губернатора Ганса Франка в Кракові 17 листопада 1939 року. Белухова. У меморандумі йдеться про заселену українцями смугу в східній Галичині вздовж рік Буг та Сян (йдеться про історію даного краю від 1917). Також, подаються наступні прохання до Ганса Франка ( створення української організації, українських шкіл, вирішення економічних питань тощо). Також, висловлюється бажання до співпраці із Німеччиною. 
Автори:
 Белухова  
Організація-видавник:
НКО 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Белухова, Генеральне Губернаторство, Гітлер Адольф, Краків, меморандум, НКО, Ржепецький, справа №102, Сушко, Франк Ганс, Хлівовицький 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1915 — 17.11.1939 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/22429/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 34.
Розділи:
 7.2. Нацистська Німеччина
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар