Beta version 0.1

Протокол допроса священника Андрощука Ивана за 20.07.1944 года

Зміст документа: 
Протокол допиту Андрощука Івана за 20.07.1944 року. У документі йдеться про діяльність в УПА від початку 1944 Андрощука Івана, про діяльністть по відношенні священиків та подається особовий склад єпископату УГКЦ тощо. 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
2 відділ УНКГБ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Андрощук Іван, Андрощук Іван - "Лев", Волинська область, Гать, "Голубенко", допит, "Лев", Лишневка, Новоселов, протокол, протокол допиту, священик, СССР, УГКЦ, УНКГБ, Шептицький Андрей 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1905 — 20.07.1944 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/23133/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 33.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.), 7.3.8. Боротьба з релігійними об’єднаннями
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар