Beta version 0.1

Показания фельдфебеля германской армии - Паулюс Альфонса об деятельности пункта "Абвер" в Кракове от 24-29 сентября 1945 года

Зміст документа: 
Свідчення фельдфебеля німецької армії - Паулюса Альфонса про діяльність пункту "Абвер" в Кракові від 24-29 вересня 1945 року. Колодин. У документі наводиться біографі Паулюса Альфонса, його діяльність в німецькій армії, подається детальна інформація про функціонування школи розвідки в Кракові. 
Автори:
 Колодин  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Абвер", Бандера Степан, Берлін, Колодин, Краків, МГБ, МГБ УССР, Німеччина, Паулюс Альфонс, свідчення, Стецько Ярослав, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
15.06.1913 — 29.09.1945 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/23242/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 37.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар