Beta version 0.1

Спогади з часу репресій в Казахській республіці Кустанайської області Мендтаринського району в селі Надетденці з травня 1940 р. і в Боровое з 1941-1945 рр.

Зміст документа: 
Спогади з часу репресій в Казахській республіці Кустанайської області Мендтаринського району в селі Надетденці з травня 1940 р. і в Боровое з 1941-1945 рр. Йдеться про спомини про батька, професора філології Михайла Крушельницького, його наукову, громадську діяльність, життя в Брежанах, Бучачі, Стрию, стосунки з поляками, спомини про діяльність дядька, др. Юліана Шпитковського, початок війни, вступ німців, прихід більшовиків, виселення родини, перебування в поїзді, в Казахстані, лист від матері, приїзд до Львова 
Автори:
 Крушельницька Любов  
Організація-видавник:
Львівська історико-просвітницька організація "Меморіал" 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бережани, Боровоє, війна, Казахстан, Крушельницька Любов, Крушельницький Михайло, Кустанайська область, Львів, "Меморіал", Надетденка, Тернопільська область, Шпитковський Юліан 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  щоденники та спогади 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1898 — 1945 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/23967/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 31.
Розділи:
 4.7. Особисті документи та кореспонденція учасників визвольного руху, 7.3.7. Депортації та виселення
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар