Beta version 0.1

Касационная жалоба Хоменко Николая к Верховному Суду УССР в деле антисоветских записей в дневнике последнего от 31.05.1950 года

Зміст документа: 
У документі подається скарга щодо обвинувачувального вироку (10 років висилки у трудові табори) Хоменку Миколі за ряд антирадянських та антикомуністичних записів останнього у записниках. 
Автори:
 Хоменко Микола  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
31.05.1950  
Місце створення:
 Суми  
Ключові слова:
 Верховний Суд, Верховний Суд УССР, вирок, записник, МГБ, МГБ УССР, Нова-Сироватка, обвинувачення, скарга, Суми, Сумський обласний суд, УССР, Хоменко Микола 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/24545/
Архіви та колекції:
 АУСБУ (Суми)Спр. П-12114
Розділи:
 Друга Світова в нотатках очевидців, 10. 14. Микола Хоменко, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар