Beta version 0.1

Доповідна записка голови КДБ при РМ УРСР Федорчука В.В. на адресу першого секретаря ЦК КПУ Щербицького В.В. щодо проведення оперативних заходів стосовно Тихого А.І.

Зміст документа: 
У документі йдеться про доповідну записку голови КДБ при РМ УРСР Федорчука В.В. на адресу першого секретаря ЦК КПУ Щербицького В.В. щодо проведення оперативних заходів стосовно Тихого О.І. 
Автори:
 Федорчук  
Організація-видавник:
КГБ УРСР 
Дата створення:
18.05.1976  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 записка, КГБ, Київ, КПУ, Лук'яненко, Сахаров, Тихий, УГГ, УРСР, УССР, Федорчук, Щербицький 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1927 — 1975 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/25060/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1051
Розділи:
 Документи КГБ про Українську Гельсінкську Групу, 5.2. Правозахисний рух (Українська гельсінська група), 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар