Beta version 0.1

Відбиток печатки начальника авто-транспортного постачання Наддніпрянської армії УНР

Зміст документа: 
Відбиток круглої прикладної печатки, колір якої згас. Містить один кільчастий напис українською мовою: «НАЧАЛЬНИК АВТО-ТРАНСП. ПОСТАЧ. НАДДНІПР. АРМ.». Іконографічна композиція посередині у вигляді знаку тризуба, літери «У» з його лівої сторони, літери «Н» із його верхнього боку, літери «Р» із його правої сторони, що вписані у коло. У верхній частині відбитка є сліди невідомого рукописного тексту. Можливо відбиток і сліди – фрагмент документа УНР (на білому аркуші), за станом на 20.12.1920 вирізаний звідти й наклеєний на чистий аркуш картону. Розміри документа: діаметр 30 мм. Документ уперше заархівований 20.12.1920 І. Бірюковим. Станом на 27.06.1936 виявлений у фондах НКВС УРСР і включений до тому № 37.  
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Дієва армія УНР 
Дата створення:
1919  
Місце створення:
 УНР  
Ключові слова:
 відбиток печатки, Наддніпрянська армія, Наддніпрянщина, постачання, УНР 
Спосіб відтворення:
  інший 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
березень 1919 — травень 1919 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/25332/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 6.Спр. 69270Т.37
Розділи:
 Тризуб - символ Української революції 1917-1921рр., 2.4.2. Дієва армія Української Народної Республіки
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар