Beta version 0.1

Специальное сообщение. Спецповідомлення голови КГБ при РМ УРСР Федорчука В.В. на адресу керівництва ЦК КПУ про повідомлення радіостанції «Свобода» стосовно Демченка Є.Д.

Зміст документа: 
Спецповідомлення голови КГБ при РМ УРСР Федорчука В.В. на адресу керівництва ЦК КПУ про повідомлення радіостанції «Свобода» стосовно Демченка Є.Д. У документі йдеться про комсомольця із Києва, що попросив політичного притулку у Голландії 
Автори:
 Федорчук В.В.  
Організація-видавник:
КГБ при РМ УРСР 
Дата створення:
25.03.1971  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Гаага, Голландія, Демченко Є.Д., КГБ, Київ, КПРС, Перу, радіо, Радіо Свобода, спеціальне повідомлення, УРСР, Федорчук, ЦК КПУ, Чилі 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1965 — 1971 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/26149/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1013
Розділи:
 Як КГБ стежив за "Радіо Свобода", 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар