Beta version 0.1

Фотографія відділу інтернованих вояків УГА в ЧСР зі своїм комендантом сот. Володимиром Синеньким (сидить в портупеї посередині)

Зміст документа: 
Фотографія відділу інтернованих вояків УГА в ЧСР зі своїм комендантом сот. Володимиром Синеньким (сидить в портупеї посередині). Другий зліва лежить підстаршина Береза. Не пізніше січня 1923р. Підпис на звороті: "На спомин з нашої скитальщини вірному другови сотн. Р.Я. 13 січня 1923" 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
УГА 
Дата створення:
січень 1923  
Місце створення:
 ЧСР  
Ключові слова:
 Береза, визвольні змагання, Володимир Синенький, Західно-Українська Народна Республіка, ЗУНР, інтерновані, УГА, Українська Галицька Армія, українська революція, Чехословацька республіка, ЧСР 
Спосіб відтворення:
  фотографія 
Тип документа:
  світлини 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1923 — 1923 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/26208/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 65. Спр.7749
Розділи:
 Колекція фотографій вояків УГА Ріхарда Ярого, 2.5.2. Українська галицька армія
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар