Beta version 0.1

Карточка формы 1 из учредительными данными на В.А. Голубовича, отпечатком указательного пальца и ведомостями об осуждении, составлена 16 апреля 1939 г.

Зміст документа: 
Картка форми 1 з установочними даними на Голубовича В.О., відбитком вказівного пальця та відомостями про засудження. Картку складено 16 квітня 1939 р., в день його смерті в місцях позбавлення волі, за підписом невстановленого упорядника й завірена печаткою слідчого відділу НКВС СРСР 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
НКВС СРСР 
Дата створення:
16.04.1939  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Голубович Всеволод, Директорія, кримінальна справа, міністр закордонних справ, Надзвичайна Комісія, НКВС, прем'єр-міністр, Рада Народних Міністрів, репресії, секретар торгу і промисловості, слідство, УНР, УСРР, Центральна Рада 
Спосіб відтворення:
  друк рукопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1885 — 16.04.1939 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/26431/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 6.Спр. 69270Т. 6.
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10. 27. Всеволод Голубович
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар