Beta version 0.1

Звіт Голови КГБ УРСР генерал-полковника Федорчука про встановлення оперативного контакту з "Поллі"

Зміст документа: 
Звіт Голови КГБ УРСР Федорчука про встновлення КГБ УРСР оперативного контакту з Мері Пірсон, її коротка біографія, опис обставин двох відвідин СРСР у 1970 р. і заходи КГБ УРСР з її розробки, переказ інформації, яку надала Пірсон про роботу в американській військовій школі та спілкування зі співробітниками ФБР та військової контррозвідки США і прохання до 2-го Головного управління КГБ СРСР перевірити достовірність даних, одержавних від Пірсон і дати вказівки до подальшої діяльності. 
Автори:
 Федорчук  
Організація-видавник:
КГБ УРСР 
Дата створення:
12.08.1971  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Advanced Language Institute, агент "Інженер", агент "Крамов", Богданович Марія, Григоренко, Київ, Крісталл-Сіті, Москва, об'єкт "Атлас", Одеса, Пірсон Мері, полковник Кесслер, "Поллі", Тбілісі, ФБР, Федорчук Віталій, Центральний радіоінженерний інститут, Ялта 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1912 — 12.08.1971 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/26487/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 1. Спр. 1838.Т. 1.
Розділи:
 Шпигунка "Поллі": як американська вчителька ділилася з КДБ військовими секретами США
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар