Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення ЦК КПУ за 26.10.1978 р.

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення голови КДБ при РМ УРСР Федорчука В. секретарю ЦК КПУ Щербицькому В. за 26.10.1978 р. - Міжнародний семінар славістів в м. Сімферополь, Застосування заходів профілактики в Донецькій області, погорози посадовим особам у Волинській області, надзвичайні події на залізниці у Харківській області, Отравлення худоби в Черкаській області, а також несанкціоновані дії кримських татар в Кримській та Херсонській областях 
Автори:
 голова КДБ при РМ УРСР Федорчук В.  
Організація-видавник:
КДБ при РМ УРСР 
Дата створення:
27.10.1978  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Білгородський район, Кіровський район, Кримська область, кримські татари, Херсонська область 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  інформаційне повідомлення 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1923 — 27.10.1978 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/26657/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1150.
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар