Beta version 0.1

Інформація представників кримськотатарського народу "Наступний крок у напрямку ліквідації кримськотатарського народу як нації"

Зміст документа: 
Інформація представників кримськотатарського народу "Наступний крок у напрямку ліквідації кримськотатарського народу як нації" щодо аналізу положень Указу Президуму Верховної Ради СРСР від 05.09.1967 року та висловлення вимог кримськотатарського народу 
Автори:
 Нікітченко В.  
Організація-видавник:
КДБ УРСР 
Дата створення:
14.12.1967  
Місце створення:
 невідомо  
Ключові слова:
 Абдульмінов Енвер, Аблямітов Кадир, Амієв Фєвзі, Андропов, Баєв Гомер, Георгадзе М., Дюбе Феті, Ередженова Шефіка, Крим, Кримська АРСР, Кримська область, кримські татари, Ленін, Мікоян, Немєттулаєв Феммар, Ободов Сергєй, Одеса, Османов Зекі, Семмєтов Алі, Узбецька РСР, указ 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційний документ 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1944 — 21.08.1967 
Примітки:
 
URL:
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/26715/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 968.
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар